Microblading obočí

Metoda se nazývá micro-blading (vláskování) – semipermanentní rýsování obočí.
Barva se aplikuje do bazální membrány oddělující epidermis od dermis.
Při této metodě se využívají výlučně přírodní barvy, které se používají i při klasickém permanentním make-upu. Barva se aplikuje prostřednictvím sterilní micro čepelky, vyrobené z nerezové chirurgické oceli, která je určená jen na jedno použití. Při samotném zákroku se vyskytuje minimální množství krvácení.
Na rozdíl od klasického permanentního maku-upu prováděného strojkem je obočí vytetované microbladingem jemné a naprosto přirozené.
Obočí je nejhustější na začátku a jemně se ke konci zužuje do tvaru oblouku.

oboci 

CELKOVÁ VÝPLŇ OBOČÍ SE STÍNOVÁNÍM – PUDROVÉ OBOČÍ

Tato metoda mikropigmentace je vhodná pro klientky s jakýmkoli typem a tvarem obočí (nedoporučuje se však při úplné absenci obočí).
Představuje řešení, pokud si přejete upravit jeho tvar a zvýraznit barvu. Pokud si dáváte obočí barvit a tento způsob Vám vyhovuje, ale chtěli byste dosáhnout dlouhodobého efektu bez opakovaných návštěv kosmetičky, je pro Vás celková výplň obočí se stínováním tím správným řešením.
Při této metodě se obočí nejprve upraví do Vámi požadovaného tvaru a následně se podtónuje pigmentem. Obočí se pigmentuje celé, přičemž se stínuje na jeho začátku u kořene nosu do ztracena, anebo se na začátku pigmentují chloupky, tak jako při „chloupkovaném“ obočí a plynule se přechází do celobarevné výplně obočí. Obočí se pigmentuje dvěma odstíny pro dosažení plastického a přirozeného vzhledu, přičemž počáteční kontury se jemně stínují. Vyplňuje se od nejsvětlejšího pigmentu na začátku, po nejtmavší ve středu a na konci obočí se opět použije světlejšího pigmentu, aby efekt byl plastický a naprosto přirozený.

oboci2 

oboci3

ČÁRKOVANÉ OBOČÍ A ČÁRKOVANÉ 3D OBOČÍ

Tato metoda je vhodná pro klientky s jakýmkoli typem a tvarem obočí, i při je částečné případně i úplné absenci, i tak je výsledek velmi přirozený. Metodou čárkovaného obočí 3D se obočí pigmentuje dokreslováním jednotlivých chloupků, při němž se používají různé techniky jejich dokreslení od tzv. efektu nahoru učesaného obočí až po dokreslení chloupků ve směru jejich přirozeného růstu, přičemž se respektuje jejich tvar, délka a barva. Je pouze na Vás, jaký efekt, intenzitu a hustotu obočí si přejete pigmentací dosáhnout. Po pigmentování jednotlivých chloupků se celé obočí jemně podpigmentuje světlejším odstínem než je samotný chloupek, což vytvoří hloubku a plastický vzhled obočí.

oboci4