Prodlužování řas

Vítejte u značky, která je No. 1 v oblasti prodlužování řas a již několik let je vyhledávána pro svou přirozenost, kvalitu a profesionalitu.

Tyto přirozeně vypadající řasy:

… nezatěžují vlastní řasy
… jsou k nerozeznání od přirozených řas
… ošetření je bezbolestné a relaxační 
… jsou odolné vůči vodě
… prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý

Potřebujete mít opravdu husté a dlouhé řasy hned? A napořád?
V tom případě se rozhodněte pro prodloužení řas stejně jako řada zahraničních i českých celebrit. Skvělé je, že s prodlouženými řasami nemusíte ani používat řasenku a rovnou budete mávat svůdnými dlouhými a hustými řasami ve dne v noci.

Nyní můžete mít stejné prodloužení řas, po kterém šílí celý Hollywood. Prodloužené řasy nosí modelky, herečky a celebrity na celém světě a nyní jsou zde i po Vás!

Objednejte se již dnes k aplikování řas. Nejkvalitnější originální materiál renomované značky Vám zaručujeme autentickým certifikátem profesionála/profesionálky, který bude prodloužení aplikovat.

Aplikace je příjemná, rychlá a výsledek přirozený, nikdo si nevšimne, že to nejsou Vaše pravé řasy. Tyto ultra-lehoučké řasy a speciální technologie aplikace umožňují přichycení přímo na původní řasy, které vůbec nezatíží. Obnovovat stačí každé cca 3 - 4 týdny (tak jak pravé řasy přirozeně vypadávají a s nimi i prodloužené řasy). Další výhodou je možnost výběru jak délek, tak zakřivení a barvy řas. Spolu s šikovnou aplikací lze pak tvar oka lehce poupravit, třeba do vytouženého "kočičího" či "mandlového tvaru".

Nabízíme 2 metody prodloužení řas:

  • metodu řasa na řasu - naprosto přirozené prodloužení řas, nikdo nepozná, že jste se s nimi nenarodila. Vaše řasy budou dlouhé a husté. Získáte krásný, přirozený a svůdný pohled 24 hodin denně. Jsou skvělé pro každodenní nošení - vzrušující, dlouhé a svůdné řasy.
  • objemovou metodu, tzv.Hollywood volume či Russian volume – na českém trhu a ve světě je tato metoda známá jako 2D – 6D řasy a umožňuje aplikaci 300-800 řas na každé oko. Perfektní pro vyjímečné okamžiky, př. na svatbu, ples.

y6