O nás

Studio Face Art je prestižní odborné estetické centrum s dlouholetou tradicí.

Již nemusíte pro krásu trpět - účinně zkrášlujeme a revitalizujeme Vaše tělo a pleť bez bolesti, bez skalpelu a bez následných jizev.

Používáme nejmodernější přístroje testované klinickými studiemi. Naše přístroje jsou držiteli několika celosvětových patentů s potvrzenými a prověřenými výsledky.
V komfortním prostředí našeho centra s Vámi náš odborný personál prokonzultuje zcela zdarma Vaše individuální požadavky a následně Vám zajistíme tu nejlepší péči, která Vám zajistí ty nejlepší výsledky.

Nabízíme komplexní estetické služby jako permanentní make-up nové generace, který Vám dle Vašeho přání provedeme ruční nebo strojkovou metodou. Dále prodlužujeme a zahušťujeme řasy, provádíme kosmetické ošetření luxusní francouzské značky Renophase a italské kosmetické značky Alissa Beauté. Dále se specializujeme na trvalé bezbolestné odstranění nežádoucích chloupků – i světlých!, odstranění nežádoucích estetických kožních projevů - pigmentových skvrn, jizev, strií a žilek a v případě nežádoucího tetovaní, Vám ho odstraníme laserovou či nelaserovou metodou.