Prodlužování řas

  • POZOR ! Našim klientkám prodlužujeme řasy téměř 7 let !
  • námi používané řasy nezatěžují vlastní řasy
  • naše řasy jsou naprosto přirozené
  • jde o bezbolestné, relaxační ošetření
  • naše řasy jsou odolné vůči vodě
  • prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý

Potřebujete mít opravdu husté a dlouhé řasy hned? A napořád?

V tom případě se rozhodněte pro prodloužení řas stejně jako řada zahraničních i českých celebrit. Skvělé je, že s prodlouženými řasami nemusíte ani používat řasenku a rovnou budete mávat svůdnými dlouhými a hustými řasami ve dne v noci
Prodloužení řas - revoluční nový produkt. Vaše řasy budou dlouhé a husté. Získáte krásný, přirozený a svůdný pohled 24 hodin denně. Cvičte, plavejte, věnujte se důležitým věcem, Vaše nové řasy budou stále krásné a Váš pohled neodolatelný. Prodloužené řasy jsou skvělé pro každodenní nošení - vzrušující, dlouhé a svůdné řasy.

Nyní můžete mít stejné prodloužení řas, které nosí modelky, herečky a celebrity na celém světě a nyní jsou zde i po Vás! Objednejte se již dnes k aplikaci řas. Tento originál Vám zaručuje autentickým certifikátem profesionála/profesionálky, který bude prodloužení aplikovat.

Nevěděli jste, že husté a neuveřitelně dlouhé řasy celebrit nejsou náhoda? Můžete je mít i Vy a nikdo nepozná, že jste se s nimi nenarodila!

Jak probíhá aplikace?

Aplikace je příjemná, rychlá a výsledek přirozený, nikdo si nevšimne, že to nejsou Vaše pravé řasy. Tyto ultra-lehoučké řasy a speciální technologie aplikace umožňují přichycení přímo na původní řasy, které vůbec nezatíží. Obnovovat stačí každé cca 4 týdny (tak jak pravé řasy přirozeně vypadávají a s nimi i naaplikované řasy). Další výhodou je možnost výběru jak délek, tak zakřivení a barvy řas. Spolu s šikovnou aplikací lze pak tvar oka lehce poupravit, třeba do vytouženého "kočičího" či "mandlového tvaru".